Sold
Hiu Ming CourtFLOOR 15FLAT 12
Registration Number:09317463
|Transaction Date:12/08/2004
PRN:A4472146
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

ChloeZhang張清春
SENIOR PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-640613)
PRICE
$850 K
Gross Area
769sq.ft.
Buy $1,105 /sq.ft.
Building Age
46 Years
Transaction Date: 12/08/2004
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1979-09
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
276
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
30 Hiu Kwong Street