Sold
Hiu Ming CourtFLOOR 9FLAT 9
Registration Number:08862621
|Transaction Date:13/01/2003
PRN:B3937161
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

Lee李菁菁
ACCOUNT MANAGER(S-117187)
PRICE
$880 K
Gross Area
901sq.ft.
Buy $977 /sq.ft.
Building Age
46 Years
Transaction Date: 13/01/2003
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1979-09
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
276
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
30 Hiu Kwong Street