Sold
Hiu Ming CourtFLOOR 23FLAT 7
Registration Number:08820319
|Transaction Date:08/11/2002
PRN:C1196926
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

Lee李菁菁
ACCOUNT MANAGER(S-117187)
PRICE
$560 K
Gross Area
643sq.ft.
Buy $871 /sq.ft.
Building Age
46 Years
Transaction Date: 08/11/2002
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1979-09
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
276
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
30 Hiu Kwong Street