Sold
Hiu Kwong CourtFLOOR 25FLAT 1
Registration Number:08820318
|Transaction Date:08/11/2002
PRN:A4473339
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

LinaTsoi蔡宝仙
ACCOUNT MANAGER(S-588010)
PRICE
$620 K
Gross Area
691sq.ft.
Buy $897 /sq.ft.
Building Age
46 Years
Transaction Date: 08/11/2002
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1979-09
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
275
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
32 Hiu Kwong Street