Sold
Hiu Kwong CourtFLOOR 8FLAT 10
Registration Number:09031226
|Transaction Date:29/09/2003
PRN:C0862445
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

Lee李菁菁
ACCOUNT MANAGER(S-117187)
PRICE
$520 K
Gross Area
622sq.ft.
Buy $836 /sq.ft.
Building Age
46 Years
Transaction Date: 29/09/2003
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1979-09
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
275
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
32 Hiu Kwong Street