Sold
Hiu Kwong CourtFLOOR 26FLAT 6
Registration Number:17082801790483
|Transaction Date:03/08/2017
PRN:A4474488
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

Lee李菁菁
ACCOUNT MANAGER(S-117187)
PRICE
$4 M
Saleable Area
453sq.ft.
Buy $8,827 /sq.ft.
Gross Area
643sq.ft.
Buy $6,221 /sq.ft.
Building Age
46 Years
Transaction Date: 03/08/2017
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1979-09
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
275
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
32 Hiu Kwong Street