Sold
Hillwood Block 31FLOOR G-2HUNG TSO TIN TSUEN
Registration Number:22062800950151
|Transaction Date:17/06/2022
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

IreneTam譚玉鳳
ACCOUNT DIRECTOR(E-428631)
Sold

7/19
PRICE
$18.5 M
Saleable Area
2,204sq.ft.
Buy $8,394 /sq.ft.
Building Age
12 Years
Transaction Date: 17/06/2022
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2013-12
No. of Phases
-
No. of Blocks
135 Block(s)
Total Units
255
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
301-307,309-313,315,317-320 Hung Tso Tin Tsuen