Sold
Hillview Court Block 1FLOOR 1FLAT B
Registration Number:12091000990018
|Transaction Date:21/08/2012
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

DonnaWong黃俊紅
ACCOUNT DIRECTOR(S-683365)
PRICE
$8.2 M
Saleable Area
998sq.ft.
Buy $8,218 /sq.ft.
Building Age
27 Years
Transaction Date: 21/08/2012
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1998-12
No. of Phases
-
No. of Blocks
6 Block(s)
Total Units
115
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
11 Ka Shue Road