Sold
High PlaceFLOOR 20FLAT C
Registration Number:14121101800240
|Transaction Date:20/11/2014
PRN:D2323850
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

BonnieChang鄭惠芳
ACCOUNT DIRECTOR(E-443952)
Sold

1/1
PRICE
$5.45 M
Gross Area
433sq.ft.
Buy $12,585 /sq.ft.
Building Age
11 Years
Transaction Date: 20/11/2014
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2014-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
76
Walking toSung Wong ToiStation
6 Min(s)
Address/ Area
33 Carpenter Road