Sold
High PlaceFLOOR 5FLAT C
Registration Number:13013102210106
|Transaction Date:09/01/2013
PRN:D2323331
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

PerryWong王穎康
ACCOUNT DIRECTOR(S-430569)
Sold

1/1
PRICE
$3.63 M
Gross Area
286sq.ft.
Buy $12,700 /sq.ft.
Building Age
11 Years
Transaction Date: 09/01/2013
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2014-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
76
Walking toSung Wong ToiStation
6 Min(s)
Address/ Area
33 Carpenter Road