Sold
High Park Phase 2 High Park Ii Tower 5FLOOR 10FLAT A07
Registration Number:26010602110594
|Transaction Date:19/12/2025
PRN:D5817635
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

IreneTam譚玉鳳
ACCOUNT DIRECTOR(E-428631)
Sold

1/3
PRICE
$4.82 M
Saleable Area
442sq.ft.
Buy $10,905 /sq.ft.
Building Age
1 Years
Transaction Date: 19/12/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2024-10
No. of Phases
2 Phase(s)
No. of Blocks
5 Block(s)
Total Units
1,025
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
1 Hung On Lane