Sold
Fu Heng Estate Heng Lung HouseFLOOR 16FLAT 9
Registration Number:26021100280225
|Transaction Date:28/01/2026
PRN:B8022724
Land Registry
TENANTS PURCHASE SCHEME

HugoHui許偉群
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-571644)
PRICE
$1.63 M
Saleable Area
385sq.ft.
Buy $4,230 /sq.ft.
-
Transaction Date: 28/01/2026
No. of Blocks
8 Block(s)
Total Units
5,792
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
6 Chung Nga Road