Sold
Riva Helorus Boulevard Tower 2FLOOR 6FLAT C
Registration Number:20071502410037
|Transaction Date:22/06/2020
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MikiLau劉子琪
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-557569)
Sold

1/3
PRICE
$9.83 M
Saleable Area
868sq.ft.
Buy $11,330 /sq.ft.
Gross Area
1,107sq.ft.
Buy $8,880 /sq.ft.
Building Age
12 Years
Transaction Date: 22/06/2020
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2013-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
74 Block(s)
Total Units
780
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
1 Ying Ho Road