Sold
Harvest Garden Block 1FLOOR 14FLAT G
Registration Number:23112300150024
|Transaction Date:11/11/2023
PRN:B0450696
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MariaChan陳少瓊
DEPUTY MANAGER(E-337914)
PRICE
$5.6 M
Saleable Area
620sq.ft.
Buy $9,032 /sq.ft.
Gross Area
781sq.ft.
Buy $7,170 /sq.ft.
Building Age
31 Years
Transaction Date: 11/11/2023
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1994-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
3 Block(s)
Total Units
408
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
1 Wing Fat Lane