Sold
Harmony PlaceFLOOR 23FLAT F
Registration Number:21042802550224
|Transaction Date:14/04/2021
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

CeciliaCheong張心愉
ACCOUNT DIRECTOR(S-397389)
Sold

1/2
PRICE
$9.95 M
Saleable Area
508sq.ft.
Buy $19,584 /sq.ft.
Building Age
11 Years
Transaction Date: 14/04/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2014-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
274
Walking toShau Kei WanStation
6 Min(s)
Address/ Area
333 Shau Kei Wan Road