Sold
Harmony PlaceFLOOR 20FLAT G
Registration Number:22111601030076
|Transaction Date:02/11/2022
PRN:D2536431
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MikeHo何俊輝
ACCOUNT DIRECTOR(S-163077)
Sold

1/2
PRICE
$8.3 M
Saleable Area
508sq.ft.
Buy $16,337 /sq.ft.
Building Age
11 Years
Transaction Date: 02/11/2022
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2014-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
274
Walking toShau Kei WanStation
6 Min(s)
Address/ Area
333 Shau Kei Wan Road