Sold
Harmony PlaceFLOOR 33FLAT D
Registration Number:14081500460551
|Transaction Date:01/08/2014
PRN:D2537366
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL
Sold

1/2
PRICE
$9.58 M
Saleable Area
671sq.ft.
Buy $14,287 /sq.ft.
Building Age
11 Years
Transaction Date: 01/08/2014
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2014-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
274
Walking toShau Kei WanStation
6 Min(s)
Address/ Area
333 Shau Kei Wan Road