Sold
Harmony PlaceFLOOR 37FLAT G
Registration Number:17112701950573
|Transaction Date:14/11/2017
PRN:D2537634
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MikeHo何俊輝
ACCOUNT DIRECTOR(S-163077)
Sold

1/2
PRICE
$8.93 M
Saleable Area
508sq.ft.
Buy $17,577 /sq.ft.
Building Age
11 Years
Transaction Date: 14/11/2017
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2014-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
274
Walking toShau Kei WanStation
6 Min(s)
Address/ Area
333 Shau Kei Wan Road