Sold
Harbour ParkFLOOR 29FLAT A
Registration Number:25071000220015
|Transaction Date:02/07/2025
PRN:D3275807
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JoeTsang曾祖其
ACCOUNT DIRECTOR(S-453863)
Sold

1/4
PRICE
$2.95 M
Saleable Area
207sq.ft.
Buy $14,274 /sq.ft.
Building Age
8 Years
Transaction Date: 02/07/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2017-12
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
161
Walking toSham Shui PoStation
8 Min(s)
Address/ Area
208 Tung Chau Street