Sold
Harbour ParkFLOOR 10FLAT B
Registration Number:25091200500203
|Transaction Date:27/08/2025
PRN:D3274693
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

ZeusCheng鄭偉浚
ACCOUNT DIRECTOR(S-416944)
Sold

1/4
PRICE
$2.85 M
Saleable Area
205sq.ft.
Buy $13,935 /sq.ft.
Building Age
8 Years
Transaction Date: 27/08/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2017-12
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
161
Walking toSham Shui PoStation
8 Min(s)
Address/ Area
208 Tung Chau Street