Sold
Green Park Block 4FLOOR 1FLAT B
Registration Number:00599221
|Transaction Date:03/05/2004
PRN:B3139265
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

TonyLee李家東
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-370114)
PRICE
$3.98 M
Saleable Area
1,147sq.ft.
Buy $3,469 /sq.ft.
Building Age
37 Years
Transaction Date: 03/05/2004
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1988-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
7 Block(s)
Total Units
42
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
29 Razor Hill Road