Sold
Green Park Block 1FLOOR 1FLAT B
Registration Number:10022302130576
|Transaction Date:03/02/2010
PRN:B3136726
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MaggieChing程美棋
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(E-018299)
PRICE
$7.28 M
Saleable Area
1,147sq.ft.
Buy $6,345 /sq.ft.
Gross Area
1,371sq.ft.
Buy $5,310 /sq.ft.
Building Age
37 Years
Transaction Date: 03/02/2010
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1988-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
7 Block(s)
Total Units
42
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
29 Razor Hill Road