Sold
Green Park Block 2FLOOR 2FLAT A
Registration Number:24111500480014
|Transaction Date:07/11/2024
PRN:B3138140
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MarkHung洪盈嶺
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-206292)
PRICE
$13.58 M
Saleable Area
1,147sq.ft.
Buy $11,835 /sq.ft.
Building Age
37 Years
Transaction Date: 07/11/2024
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1988-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
7 Block(s)
Total Units
42
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
29 Razor Hill Road