Sold
Grandeur Gardens Block AFLOOR 10FLAT A
Registration Number:21111900850015
|Transaction Date:12/11/2021
PRN:A9993150
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

RubyWong黃彩雅
ACCOUNT DIRECTOR(S-423610)
PRICE
$4.55 M
Saleable Area
378sq.ft.
Buy $12,043 /sq.ft.
Gross Area
472sq.ft.
Buy $9,640 /sq.ft.
Building Age
38 Years
Transaction Date: 12/11/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1987-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
3 Block(s)
Total Units
624
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
3 King Fung Path