Sold
Goldwin HeightsFLOOR 34FLAT A
Registration Number:09384427
|Transaction Date:21/10/2004
PRN:A2069353
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

TobyWong王雪如
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-483030)
Sold

1/3
PRICE
$5.62 M
Saleable Area
763sq.ft.
Buy $7,364 /sq.ft.
Gross Area
1,000sq.ft.
Buy $5,620 /sq.ft.
Building Age
31 Years
Transaction Date: 21/10/2004
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1994-07
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
328
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
2 Seymour Road