Sold
Goldwin HeightsFLOOR 20FLAT E
Registration Number:07121101400141
|Transaction Date:12/11/2007
PRN:C1137204
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

DannyChoi蔡永東
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-106811)
PRICE
$6.98 M
Gross Area
1,047sq.ft.
Buy $6,667 /sq.ft.
Building Age
31 Years
Transaction Date: 12/11/2007
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1994-07
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
328
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
2 Seymour Road