Sold
Goldwin HeightsFLOOR 19FLAT C
Registration Number:11032500690069
|Transaction Date:21/03/2011
PRN:B3637222
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

SelinaHuang黃雪梅
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-504969)
Sold

1/3
PRICE
$10.3 M
Saleable Area
776sq.ft.
Buy $13,272 /sq.ft.
Gross Area
991sq.ft.
Buy $10,394 /sq.ft.
Building Age
31 Years
Transaction Date: 21/03/2011
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1994-07
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
328
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
2 Seymour Road