Sold
Glamour GardenFLOOR 4FLAT G
Registration Number:21061500450106
|Transaction Date:03/06/2021
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

SingWong王竣陞
ACCOUNT DIRECTOR(S-641751)
Sold

1/3
PRICE
$7.58 M
Saleable Area
502sq.ft.
Buy $15,112 /sq.ft.
Gross Area
629sq.ft.
Buy $12,051 /sq.ft.
Building Age
40 Years
Transaction Date: 03/06/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1985-12
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
192
Walking toTai WaiStation
4 Min(s)
Address/ Area
1-5 Chik Fai Street