Sold
Glamour GardenFLOOR 24FLAT F
Registration Number:01083761
|Transaction Date:31/03/1999
PRN:A8710024
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

SingWong王竣陞
ACCOUNT DIRECTOR(S-641751)
Sold

1/3
PRICE
$2.38 M
Gross Area
629sq.ft.
Buy $3,784 /sq.ft.
Building Age
40 Years
Transaction Date: 31/03/1999
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1985-12
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
192
Walking toTai WaiStation
4 Min(s)
Address/ Area
1-5 Chik Fai Street