Sold
Glamour GardenFLOOR 23FLAT B
Registration Number:13121202200014
|Transaction Date:14/11/2013
PRN:B5267803
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

SingWong王竣陞
ACCOUNT DIRECTOR(S-641751)
Sold

1/3
PRICE
$3.73 M
Saleable Area
365sq.ft.
Buy $10,222 /sq.ft.
Gross Area
463sq.ft.
Buy $8,056 /sq.ft.
Building Age
40 Years
Transaction Date: 14/11/2013
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1985-12
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
192
Walking toTai WaiStation
4 Min(s)
Address/ Area
1-5 Chik Fai Street