Sold
Glamour GardenFLOOR 10FLAT C
Registration Number:11090502380184
|Transaction Date:22/08/2011
PRN:B7148932
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AllyLee李潔珊
ACCOUNT DIRECTOR(S-334404)
Sold

1/3
PRICE
$2.68 M
Saleable Area
365sq.ft.
Buy $7,339 /sq.ft.
Gross Area
463sq.ft.
Buy $5,784 /sq.ft.
Building Age
40 Years
Transaction Date: 22/08/2011
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1985-12
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
192
Walking toTai WaiStation
4 Min(s)
Address/ Area
1-5 Chik Fai Street