Sold
Riva Genova Boulevard Tower 5FLOOR 10FLAT A
Registration Number:21090701880021
|Transaction Date:24/08/2021
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

BellMok莫明雅
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-154816)
Sold

1/3
PRICE
$9.99 M
Saleable Area
774sq.ft.
Buy $12,908 /sq.ft.
Gross Area
966sq.ft.
Buy $10,342 /sq.ft.
Building Age
12 Years
Transaction Date: 24/08/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2013-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
74 Block(s)
Total Units
780
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
1 Ying Ho Road