Sold
Gateway.square MileFLOOR 15FLAT H
Registration Number:25071000751041
|Transaction Date:04/07/2025
PRN:D6073779
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

SandySo蘇慰親
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-283318)
PRICE
$6.75 M
Saleable Area
351sq.ft.
Buy $19,233 /sq.ft.
Building Age
< 1 Year
Transaction Date: 04/07/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2025-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
234
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
1 Ka Shin Street