Sold
Fung Wong BuildingFLOOR 7NO. 12A
Registration Number:08848461
|Transaction Date:31/12/2002
PRN:A5432216
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MonicaHeung香巧雲
ACCOUNT DIRECTOR(S-363939)
PRICE
$480 K
Saleable Area
420sq.ft.
Buy $1,143 /sq.ft.
Building Age
61 Years
Transaction Date: 31/12/2002
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1965-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
79
Walking toWong Tai SinStation
8 Min(s)
Address/ Area
37 Sheung Fung Street