Sold
Fung Sau Villa House B
Registration Number:00298003
|Transaction Date:24/10/1997
PRN:B3127286
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

TonyLee李家東
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-370114)
PRICE
$10.08 M
Saleable Area
1,681sq.ft.
Buy $5,995 /sq.ft.
Building Age
44 Years
Transaction Date: 24/10/1997
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1981-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
4
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
12 Fung Sau Road