Sold
Fu Shin Estate Shin Mei House (block 5)FLOOR 28FLAT 4
Registration Number:23060902370072
|Transaction Date:19/05/2023
PRN:D0459105
Land Registry
TENANTS PURCHASE SCHEME
Sold

1/11
PRICE
$3.21 M
Saleable Area
490sq.ft.
Buy $6,554 /sq.ft.
-
Transaction Date: 19/05/2023
No. of Blocks
6 Block(s)
Total Units
5,508
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
12 On Po Road