Sold
FloraFLOOR 9FLAT A
Registration Number:25081202040095
|Transaction Date:25/07/2025
PRN:D6454594
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

IreneTam譚玉鳳
ACCOUNT DIRECTOR(E-428631)
PRICE
$4.82 M
Saleable Area
393sq.ft.
Buy $12,267 /sq.ft.
Building Age
1 Years
Transaction Date: 25/07/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2024-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
82
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
111 Tai Tong Road