Sold
Novo Land Phase 3b Fiskars Tower 1FLOOR 7FLAT A1
Registration Number:25032101890051
|Transaction Date:14/03/2025
PRN:D6089424
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MariaChan陳少瓊
DEPUTY MANAGER(E-337914)
Sold

1/1
PRICE
$7.95 M
Saleable Area
675sq.ft.
Buy $11,778 /sq.ft.
Building Age
1 Years
Transaction Date: 14/03/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2023-01-2024-10
No. of Phases
6 Phase(s)
No. of Blocks
17 Block(s)
Total Units
4,585
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
8 Yan Po Road