Sold
EnchanteeFLOOR 8FLAT D
Registration Number:24070400090094
|Transaction Date:25/06/2024
PRN:D4111058
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

LilyLai賴美珍
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-609618)
Sold

1/9
PRICE
$2.5 M
Saleable Area
169sq.ft.
Buy $14,793 /sq.ft.
Building Age
5 Years
Transaction Date: 25/06/2024
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2020-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
76
Walking toSham Shui PoStation
9 Min(s)
Address/ Area
247 Tai Kok Tsui Road