Sold
EnchanteeFLOOR 23FLAT A
Registration Number:18072402180216
|Transaction Date:09/07/2018
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

Shmily SamLo羅茵茵
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-377004)
Sold

1/2
PRICE
$5.19 M
Saleable Area
193sq.ft.
Buy $26,891 /sq.ft.
Building Age
5 Years
Transaction Date: 09/07/2018
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2020-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
76
Walking toSham Shui PoStation
9 Min(s)
Address/ Area
247 Tai Kok Tsui Road