Sold
Eltanin‧square Mile Tower 1FLOOR 17FLAT F
Registration Number:26010700050057
|Transaction Date:29/12/2025
PRN:D3209405
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

VadaWong黃彥雅
ACCOUNT DIRECTOR(S-511376)
Sold

1/9
PRICE
$3.56 M
Saleable Area
198sq.ft.
Buy $17,975 /sq.ft.
Building Age
9 Years
Transaction Date: 29/12/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2017-04
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
448
Walking toOlympicStation
5 Min(s)
Address/ Area
11 Li Tak Street