Sold
Elite CourtFLOOR 2FLAT B
Registration Number:10121401290146
|Transaction Date:26/11/2010
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

CarmanWong黃少仙
SENIOR PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-379834)
Sold

1/2
PRICE
$3.66 M
Saleable Area
382sq.ft.
Buy $9,578 /sq.ft.
Gross Area
604sq.ft.
Buy $6,060 /sq.ft.
Building Age
24 Years
Transaction Date: 26/11/2010
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2002-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
46
Walking toSai Ying PunStation
1 Min(s)
Address/ Area
33 Centre Street