Sold
Elite CourtFLOOR 25FLAT B
Registration Number:23120402050099
|Transaction Date:27/11/2023
PRN:A0273139
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

CarmanWong黃少仙
SENIOR PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-379834)
Sold

1/2
PRICE
$7.26 M
Saleable Area
382sq.ft.
Buy $18,999 /sq.ft.
Gross Area
604sq.ft.
Buy $12,020 /sq.ft.
Building Age
24 Years
Transaction Date: 27/11/2023
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2002-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
46
Walking toSai Ying PunStation
1 Min(s)
Address/ Area
33 Centre Street