Sold
Eight South LaneFLOOR 18FLAT E
Registration Number:24041200300165
|Transaction Date:25/03/2024
PRN:D2594692
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

SelinaHuang黃雪梅
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-504969)
Sold

1/11
PRICE
$6.15 M
Saleable Area
305sq.ft.
Buy $20,189 /sq.ft.
Building Age
10 Years
Transaction Date: 25/03/2024
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2015-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
95
Walking toHKUStation
1 Min(s)
Address/ Area
8-12 South Lane