Sold
East Sun MansionFLOOR 12ANO. 41
Registration Number:24100700560024
|Transaction Date:23/09/2024
PRN:A1998521
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

SelinaHuang黃雪梅
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-504969)
Sold

1/3
PRICE
$8.48 M
Saleable Area
739sq.ft.
Buy $11,467 /sq.ft.
Gross Area
850sq.ft.
Buy $9,976 /sq.ft.
Building Age
52 Years
Transaction Date: 23/09/2024
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1973-12
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
52
Walking toCentralStation
15 Min(s)
Address/ Area
39-41A Robinson Road