Sold
East Sun MansionFLOOR 12NO. 41A
Registration Number:24052401640010
|Transaction Date:13/05/2024
PRN:A1998625
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

SelinaHuang黃雪梅
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-504969)
Sold

1/8
PRICE
$9.8 M
Saleable Area
659sq.ft.
Buy $14,877 /sq.ft.
Gross Area
850sq.ft.
Buy $11,529 /sq.ft.
Building Age
52 Years
Transaction Date: 13/05/2024
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1973-12
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
52
Walking toCentralStation
15 Min(s)
Address/ Area
39-41A Robinson Road