Sold
Dragon Glory MansionFLOOR 1FLAT A
Registration Number:10031702320036
|Transaction Date:05/03/2010
PRN:A4089343
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

ThomasChung鍾偉民
ACCOUNT DIRECTOR(S-431152)
PRICE
$1.09 M
Saleable Area
220sq.ft.
Buy $4,955 /sq.ft.
Gross Area
355sq.ft.
Buy $3,065 /sq.ft.
Building Age
33 Years
Transaction Date: 05/03/2010
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1993-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
46
Walking toWong Tai SinStation
8 Min(s)
Address/ Area
66 Fei Fung Street