Sold
Downtown 38FLOOR 22FLAT J
Registration Number:23032000480182
|Transaction Date:10/03/2023
PRN:D4303340
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AlexChiu趙日雄
ACCOUNT DIRECTOR(S-590008)
Sold

1/2
PRICE
$6.4 M
Saleable Area
299sq.ft.
Buy $21,388 /sq.ft.
Building Age
6 Years
Transaction Date: 10/03/2023
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2019-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
228
Walking toTo Kwa WanStation
4 Min(s)
Address/ Area
38 Pak Tai Street