Sold
No. 65-89 Tan Kwai Tsuen Road DomusFLOOR 1FLAT 38
Registration Number:21022502290025
|Transaction Date:05/02/2021
PRN:D3058215
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

IreneTam譚玉鳳
ACCOUNT DIRECTOR(E-428631)
Sold

1/8
PRICE
$3.73 M
Saleable Area
243sq.ft.
Buy $15,333 /sq.ft.
Building Age
10 Years
Transaction Date: 05/02/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2015-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
37 Block(s)
Total Units
170
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
65-89 Tan Kwai Tsuen Road