Sold
No. 65-89 Tan Kwai Tsuen Road DomusFLOOR 1FLAT 26
Registration Number:18092401570364
|Transaction Date:17/09/2018
PRN:D3058108
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

IkiTam譚詠雯
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-486030)
Sold

1/3
PRICE
$4.08 M
Saleable Area
243sq.ft.
Buy $16,772 /sq.ft.
Building Age
10 Years
Transaction Date: 17/09/2018
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2015-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
37 Block(s)
Total Units
170
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
65-89 Tan Kwai Tsuen Road